آزمون جوینده معاملات بزرگ

0%

آیا فکر می‌کنید که بالاخره یک روز با یک معامله یا کاربزرگ زندگی‌تان سرو سامان می‌گیرد؟

صحیح غلط !

آیا حتی در خفا فکر می‌کنید جهان به شما مدیون است و باید معیشت شما را فراهم کند؟

صحیح غلط !

آیا اگر طرح‌ها و نقشه هایتان زیر سوال برود به خشم می‌آیید؟

صحیح غلط !

آیا هزینه‌هایتان بیشتر از درآمدتان است ؟

صحیح غلط !

آیا وقتی قادر به انجام تعهدات مالی خود نیستید، انتظار دارید در مورد شما استثنا قائل شوند و مورد ارفاق قرار بگیرید؟

صحیح غلط !

آیا وقتی معامله بزرگی که در سر داشتید ، کوچکتر از آنچه امیدش را داشتید از آب درمی‌آید طرح‌تان را باشور و شوق آغاز و با بی میلی تمام می‌کنید؟

صحیح غلط !

آیا مراقب پول خرج کردن‌تان نیستید، چون فکر می‌کنید بالاخره یک معامله بزرگ به همه چیز سر و سامان خواهد داد؟

صحیح غلط !

آیا همیشه در ذهن‌تان رقم سحر آمیزی دارید که همیشه به دنبالش هستید و بعد از به دست‌آوردن آن، دوباره رقمش در ذهنتان بالاتر رفته است ؟

صحیح غلط !

آیا درآمد معامله بزرگی که فکر می‌کنید در پیش است را پیش از امضای قراردادش خرج می کنید؟

صحیح غلط !

آیا دوستان ، خویشاوندان و همکاران درباره مدت زمانی که صرف کارتان می‌کنید به شما ایراد می‌گیرند؟

صحیح غلط !

آزمون جوینده معاملات بزرگ
سلامت
خوشبختانه شما جزو این دسته از آدمها نیستید و عادات مالی این‌چنینی ندارید در صورتی که روش‌های مناسب پس انداز و سرمایه گذاری را بلد باشید می‌توانید آینده مالی خوبی برای خود رقم بزنید.
احتمال داشتن این عادت
شما احتمالاً دچار عادات ناسالم مالی این‌چنینی هستید و به جای انتخاب روش‌های سالم درامد زایی، در برخی اوقات دنبال به دست آوردن پول زیاد از یک کار احتمالی در آینده به صورت یکباره هستید و همین تفکر شما را از دیدن فرصتهای بی‌شمار درآمدزایی کم ریسک تر باز داشته است. شما باید در تفکرات مالی و پولی خود تجدید نظر نموده و تغییراتی ایجاد نمایید.
احتمال زیاد
شما به احتمال زیاد دچار عادات ناسالم مالی این‌چنینی هستید و به جای انتخاب روش‌های سالم درامد زایی، در بسیاری از اوقات به دنبال به دست آوردن پول زیاد از یک کار احتمالی در آینده به صورت یکباره هستید و همین تفکر شما را از دیدن فرصتهای بی‌شمار درآمدزایی کم ریسک تر باز داشته است. شما باید هرچه زودتر در تفکرات مالی و پولی خود تجدید نظر نموده و تغییراتی ایجاد نمایید و گرنه آینده شغلی و مالی مناسبی منتظر شما نخواهد بود.
قطعاً دچار این عادات هستید
با توجه به پاسخ های درج شده ؛ شما قطعاً دچار عادات ناسالم مالی این‌چنینی هستید و به جای انتخاب روش‌های سالم درامد زایی، در اکثر اوقات به دنبال به دست آوردن پول زیاد از یک کار احتمالی در آینده به صورت یکباره هستید و همین تفکر شما را از دیدن فرصتهای بی‌شمار درآمدزایی کم ریسک تر باز داشته است و احتمالاً در حال حاضر از وضعیت مالی ثابت و مناسبی برخوردار نمی‌باشید. شما باید هرچه زودتر در تفکرات مالی و پولی خود تجدید نظر نموده و تغییراتی ایجاد نمایید و گرنه وضعیت مالی و زندگی شخصی شما هرروز به وخامت بیشتری دچار خواهد شد.
این مطلب در ارسال شده است. پیوند ثابت را علامت گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *