آزمون‌های مالی

بسیاری از عادات ما در برخورد با مسائل مالی از چشم خود ما پنهان می‌باشند و آنها را طبق عادت بدون فکر انجام می‌دهیم و متاسفانه ریشه اکثر آنها نوع تربیت خانوادگی و الگوبرداری از محیط رشدمان می‌باشد. این آزمون‌ها در خودشناسی به ما کمک شایانی خواهد کرد.

آزمون اعتیاد به بحرانهای مالی

برخی آدمها که در زندگی مالی خود زیاد دچار بحران‌های مالی شده اند و همیشه در حال جفت و جور کردن این بحرانها هستند،به خاطر تعدد این مشکلات و گرفتاری همیشگی، می توانند به نوعی به بحران ها و مشکلات تازه معتاد شده باشند و به نوعی دنبال استرس تازه درپی تولید هورمون آدرنالین در مغز خودشان باشند این افراد به جای حل ریشه ای مشکلاتشان فقط دنبال گذران زندگی با همه این مشکلات هستند.

برای شروع کلیک کنید

آزمون اعتیاد به فقر

آدمهایی هستند که معتاد به فقرند! این افراد در خانواده ای بزرگ شده باشند که داشتن ثروت برایشان مساوی بوده است با  گناه، دزدی ،غصب و چپاول مال دیگران و به نوعی فقر برایشان فضیلت محسوب می شود . برخی ممکن است با وجود داشتن پول کافی از آن لذت لازم را نمی برند و خرج کردن برایشان بسیار سخت است . حتی برخی دستمزدی که لایقشان می باشد را نیز از دیگران طلب نمی کنند .

برای شروع کلیک کنید

آزمون جوینده معاملات بزرگ

برخی افراد در همه زندگی خود به دنبال یک اتفاق بزرگ مالی برای خودشان هستند که منتظرند همه مشکلات آنها را سرو سامان دهد. با وجود انجام کارهای مختلف هیچ وقت زندگی آنها سرانجام درستی ندارد این افراد نصیحت دیگران درباره خودشان را غیر قابل قبول و سطحی می دانند و همیشه فکر می کنند یک روز به همه ثابت می کنند که چه قدر می توانند پول دربیاورند و بالاخره همه قدر انها را خواهند دانست.

برای شروع کلیک کنید