19 رازی که زنها دوست دارند شما بدانید !

زنان واقعاً از یک مرد چه می خواهند؟

برای کسانی که این سوال برایشان پیش آمده؛ از 19 رازی خواهیم گفت که در یک رابطه وجود دارد و هر مردی باید بداند.

این رازها برگرفته از مطالعاتی می باشد که از روابط زوج های سالم و شاد به دست آمده است.

1- یک پسر دلسوز یک پسر گرم و پر احساس است !

دخترها قدردان یک پسر احساساتی هستند به خصوص وقتی که هنگام ناراحتی بازوانش را دور او حلقه می زند و او را لمس می کند . حمایت عاطفی یک روش قدرتمند برای  داشتن ارتباط خوب می باشد .

2- جوانمردی هنوز جایگاهی دارد !

وقتی صحبت از یک رابطه عاشقانه می شود ، بسیاری از خانم ها دوست دارند مردان همان نقش سنتی را بازی کنند .

” این امر به ویژه در مرحله آشنایی و خواستگاری بسیار مهم است  مثلاً وقتی شما صندلی را برایش بیرون می کشید و یا در را باز می‌کنید . اما اگر کسی این کارها را نکند،  انگار که می خواهد فقط یک مرد جنتلمن باقی بماند ” .

3- لباس هایی برای تاثیرگذاری بیشتر !

مدها می‌آیند و می روند اما حساسیت یک مرد به نظافت و لباس های مرتب و شیک  باید ماندگار بماند. برای خانمها از اولین قرار گرفته تا پس از آن این مسئله اهمیت بسیار بالایی دارد.

” شما باید بدانید که او چه تیپی را دوست دارد”. “اگر او یک پسر با شلوار جین تنگ دوست دارد ، بهتر است شما شلوار جین تنگ بپوشید ” .

4- پسری که قرمز می پوشد پسری‌است که می‌تواند دل دخترها را به دست بیاورد !

 خوب ، این نکته را زنان نگفته اند ؛ بلکه از آزمایشات هوشمندانه روانشناسی و ترجیحات ناخودآگاه زنان به دست آمده است. یک مطالعه جذاب نشان داده است که رنگ قرمز باعث می شود که مردان از نظر خانمها قدرتمندتر ، جذاب تر و از نظر جنسی مطلوب تر باشند. هر چند قرمز باعث نمی شود پسرها زیباتر و مهربان تر به نظر برسند. این دیگر به عهده خود شماست !

5- نقص های خود را پنهان نکنید !

هیچ چیز کل قلب یک زن را مانند یک مرد خوب که می خواهد مرد بهتری باشد ، تصرف نمی کند ، “زنان رشد شخصی را دوست دارند ، آنها مردی را دوست دارند که متفکر و حساس باشد.”

زنان مردانی را دوست دارند  که وقتی یک عیب را در خود تشخیص داده است مثلاً یک رفتار بد ، بداخلاقی بعد کار یا شلختگی در خانه ،  تمام تلاشش را بکند تا آن را برطرف کند.

6- سعی نکنید دنیای او را عوض کنید !

وقتی چیزی او را اذیت می کند او گوش شما را می خواهد ، نه توصیه شما را !

“مردان نیاز به اصلاح امور دارند زیرا آنها راه حل مدار  هستند.” “اما برای یک زن ، واقعاً گوش دادن به او ، چیز فوق العاده و شگفت انگیزی است که باعث تعمیق روابط می شود.”

7- سر تکان دادن کافی نیست !

گوش دادن مهم است ولی او همچنان می خواهد مطمئن شود که شنیده می شود.

” وقتی مکث می کند ، به شما نشان می دهد که منتظر دلسوزی است و حالا باید دلسوزانه پاسخ دهید ” .

 اگر به شما می گوید که ناراحت است چون رئیسش به او سخت گرفته است،  می خواهد از شما بشنود که می‌گویید ، “متاسفم می دانم که امروز برات خیلی سخت بوده است ” .

 و به یاد داشته باشید: در برابر اصرار او برای ارائه راه حل ها مقاومت کنید.

8- سومین دیدار، کلید درب اتاق خواب نیست !

اینکه بعد از 3 بار قرار گذاشتن می توانید با او معاشقه کنید یک افسانه عوامانه است .یک زن برای دعوت از شریک بالقوه خود به اتاق خصوصی اش جدول زمان بندی ندارد ، برخی از خانمها می خواهند قبل از رابطه جنسی قرار های زیادی داشته باشند .  

9- زنان مسیر کندرو را ترجیح می دهند !

پسرها اغلب می خواهند سریعترین مسیر را به سمت اوج یک رابطه جنسی طی کنند. اما بسیاری از خانمها مسیر کندرو را انتخاب می کنند.  

“زنان خواهان رابطه جنسی هستند ، اما به روشی متفاوت به آن می رسند.” “آنها می خواهند درک شوند و احساساتشان درگیر شود ، می خواهند غرق عشق شوند.”

این یعنی زمان بیشتر و صحبت کردن و لمس کردن فراوان تر  به عبارت دیگر مقدمه ای طولانی .

10- رابطه جنسی را با ایمنی طی کنید !

این مسئله مهمی است که شما باید روی آن تمرکز کنید .

”  این هم برای مرد واجب است و هم برای زن،  اما وقتی یک مرد آن را درک می کند و نگران بی احتیاطی است ، زن هم از این امر قدردانی می کند و همچنین احساس حمایت بیشتری خواهد کرد. این همان جایی است که به او نشان می دهید  به آن‌چیزهایی که موعظه می کنید عمل هم می کنید ” .

11- آنچه را که او در رختخواب می خواهد، بیاموزید !

زنان دوست دارند در مورد آنچه در اتاق خواب اتفاق می افتد صحبت کنند ،و همچنین دوست دارند مرد خود را راضی کنند  . یک رویکرد هوشمندانه این است که از او بپرسید در این اوقات چه چیزی را دوست دارد؟ مطمئن شوید که آنچه را که می خواهید بدانید به روشی مثبت و امن بپرسید.

”  می توانید از او بپرسید “اگر شما جای من بودید چکار می کردید؟  “

12- اگر به خاطر اضطراب کارایی شما پایین بوده است به او اعلام کنید !

وقتی یک شب تعطیل دارید و نمی توانید در اتاق خواب کارایی خوبی داشته باشید او هم احساس بدی می کند. ممکن است نگران باشد که دیگر  نمی تواند شما را تحریک کند و  حالا اطمینان می خواهد که این درست نیست. او می خواهد در مورد آنچه اتفاق می افتد و آنچه در مورد آن انجام می دهید صحبت کند ، به خصوص اگر این یک مشکل تکراری باشد.

 ” درست است که رابطه جنسی یک کار لمسی برای هر دو شما است.” اما صحبت کردن در مورد آن یک نکته مثبت است. “

13- تقلید؛  عشق سنج است !

این جمله را به یاد داشته باشید ” تقلید بالاترین شکل چاپلوسی است ”  یک زن غالباً با تقلید کردن حالات و حرکات شما ، چگونگی احساسات خودش را نسبت به شما نشان می دهد. او ممکن است  همان غذایی را که شما می خورید سفارش دهد ،  رنگ دلخواه شما را بپوشد ، با شما لبخند بزند و …

” تقلید روش او برای راضی کردن شماست و دارد به شما اعلام می کند که افسون شما شده است ” .

14- پیراهن شما ممکن است یک آهنربای عشق باشد !

 

آیا شریک زندگی شما پیراهن شما را می پوشد ؟ آیا در محل کارش ، جورابهای شما را دزدکی به پا می کند؟

 اینها همه نشانه های عشق است .

” برخی از محققان دریافته اند که عطر و بوی بدن یک مرد اثر آرامش بخشی روی زنان دارد ” .

15- این را بگو ، دوباره و دوباره !

 خانم ها دوست دارند که به آنها بارها گفته شود که زیبا به نظر می رسند و مردی را دوست دارند که بدون آنکه از او بخواهند به او توجه کند. به عنوان مثال ، وقتی او لباس جدیدی به تن کرده به او بگویید که چقدر در این لباس زیبا و جذاب به نظر می‌رسی ،  اگر مدل موی جدیدی دارد ، اگر به نظر خودش می رسد که خوب شده است و …  

به او اجازه دهید در مورد این چیزها زیاد بشنود.

16- از بحث درباره روابط خود نترسید !

هنگامی که زن شما می خواهد در مورد رابطه بین شما صحبت کند ، به این معنی نیست که شما کاری اشتباهی انجام داده اید (خوب ، نه لزوماً ! ).

” بسیاری از خانم ها دوست دارند در مورد “وضعیت رابطه خودشان با شما ” صحبت کنند که چه چیزی درست است یا چه اشتباهی رخ داده است.  این چیز خوبی است . یک گفتگوی صادقانه و هوشمندانه می تواند به بهبود یک رابطه کمک کند ” .

17- به شریک زندگی خود با چشمهایتان عشق بورزید !

ممکن است از کنار هم بودن احساس خوبی داشته باشید اما بسیاری از خانمها زبان چهره را ترجیح می دهند و منظور آخرین فناوری چت تصویری موبایل نیست!

 ” زنان مردانی را ترجیح می دهند که هنگام صحبت با آنها ارتباط چشمی برقرار کند. نگاه کردن به او در حین رابطه جنسی  همچنین باعث تعمیق روابط در خارج از اتاق خواب می شود “.

18- زمان را از دست ندهید !

چگونه می فهمید که آیا او حاضر به ازدواج است؟ این موضوعی است که زنان اغلب دوست دارند اتفاق بیافتد ولی  غالباً مایل نیستند درباره آن  “صحبت” کنند. اگر او آماده است دفعه بعد که  این موضوع مطرح می شود ، آماده شوید تا مطرحش کنید.

19- کارهای عشقولانه ساده است؛ اما آن را ادامه دهید !

 کارهای کوچک عاشقانه چیزی است که او همیشه خواهان آن خواهد بود ، خواه شما دو ماه یا 20 سال با هم بوده باشید. گلها ، یک شام صمیمی ، چند خط شعر عاشقانه و …  

نگران نباشید ، لازم نیست  همیشه خودتان باشید !  

 ” ممکن است کلیشه ای به نظر برسد ، اما بیشتر خانمها از چنین ژست های عاشقانه‎ ساده، قدردانی می کنند و اغلب قدردانی خود را بعد از خاموش شدن چراغها نشان می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *