سیاست حریم خصوصی و شرایط و مقررات سایت زندگی درست 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت، استفاده و خرید از سایت زندگی درست را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت، استفاده و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت، استفاده و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 • سایت زندگی درست برای  حفظ حریم خصوصی تمام کاربران خود احترام و ارزش خاصی قائل است و بر طبق نیازهای متفاوت از آنها درخواست اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی ، ایمیل، تلفن ، آدرس و دیگر مشخصات شخصی نموده و از آنها برای ارسال پیامهای خاص و اجناس سفارش داده شده استفاده خواهد کرد.
 • بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربران به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر می باشد.
 • همچنین ممکن است  سایت زندگی درست ، برای ارتباط با کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا …. برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
 • حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه سایت زندگی درست را از خود سلب می‌کند.
 • سایت زندگی درست هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای سایت زندگی درست وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
 • افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
 • کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
 • کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است..
 • حق امتیاز کلیه کالاها، مقالات ، و همه محتوی این سایت برای سایت زندگی درست و سازنده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
 • سایت زندگی درست ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سایت زندگی درست می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 • کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت زندگی درست حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به سایت زندگی درست اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
 • همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.